Bucak Bilgisayar Merkezi Yazılım ve Bilişim Teknolojileri

Bucak Bilgisayar Merkezi Yazılım ve Bilişim Teknolojileri 1998 yılında Burdur'un  Bucak  ilçesinde yazılım ve bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur.

Kalite standartlarına uygun olarak logo muhasebe programlarına entegre olarak yazılımlar üreten firmamız, yürüttüğü tüm projelerde AR-GE çalışmaları yaparak, ileri teknoloji araçlarını kullanabilen güçlü bir AR-GE ekibi oluşturmuştur. Her sektörden çok sayıda kurumun ihtiyaçlarına yönelik, özel yazılım projeleri yürütmüş olan firmamız, sektörde yıllardır edinmiş olduğu tecrübelerle, standartlaşmış ihtiyaçları karşılamak amacıyla başarılı programlar geliştirmiştir.

Ağ ve sistem yönetimi konusunda uzman personelleriyle, kurumların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bölgesel olarak birçok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini kullanan firmamız, hizmet verdiği müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok projenin altına imza atmıştır. 

Web hosting ve alan adı (domain) kayıt hizmetleri de vermektedir.

Amacımız Nedir?
Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm bilişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.
 

- Tüm hizmetleri kendi öz kaynak ve personelimiz ile sağlamaktayız.
- Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü, tek bir markaya bağlı kalmaksızın, müşterilerimize sunmaktayız.
- Tüm teknik ve satış ekibimizi, alanında uzman ve sertifikalı çalışanlardan oluşturmaktayız.
- Teknik ekip bünyesinde bulunan eğitmenlerimizle, talep edilmesi durumunda, proje uygulamalarının teknik eğitimini verebilmekteyiz.
- Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, kurumların iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.
- Satış sonrası destek

cheap uggs canada ralph lauren canada cheap ugg boots canada polo ralph lauren canada belstaff uk belstaff jacket woolrich sale woolrich uk belstaff sale hollister sydney hollister australia